Ігровий автомат Wisdom of Athena

Сподобалася гра? Готові до виграшів та джекпотів?

Розробник відеослотів Pragmatic Play створив один із найкращих ігрових автоматів для шанувальників історій про стародавні цивілізації — Wisdom of Athena. У зв’язку з тим, що азартних ігор із такою тематикою не дуже багато, а деякі з них мають схожу механіку, обов’язково варто звернути увагу саме на цей апарат. Він є інноваційною системою розблокування позицій на всіх барабанах. Так, схема Tumble Wins робить ігровий процес більш незвичним і потребує від гемблера демонстрації терпіння та холодного розуму.

Перед тим, як запустити цей ігровий автомат, необхідно ознайомитися з особливостями гри на ньому та запропонованими бонусами. Демо дозволить скористатися всіма функціями, щоб отримати емоційне задоволення та грошову винагороду, коли будете грати на гривні.

Оформлення інтерфейсу гри

Основний екран Wisdom of Athena оформлений у фіолетово-коричневій колірній гамі. Праворуч можна побачити войовничу богиню Афіну, яка запрошує гемблера взяти участь у боротьбі за жадані скарби Стародавньої Греції. За нею видно шлях, який веде до старого Акрополя.

Ліворуч від ігрового поля розміщені кнопки з інформацією про перебіг гри: Tumble Win, Total Multiplier, а також Last FreeSpeen. Крім того, тут є таблиця, у якій зазначена вартість кожного із символів, відкритих на барабанах. Завдяки такому дизайну слота гравцеві не потрібно постійно перемикати екран, щоб отримати необхідну в різний час інформацію.

Комірки барабанів заповнюються відповідними символами:

 • Афіна;
 • щит богині Афіни;
 • шолом грецького воїна;
 • незвичайна чаша;
 • рукопис;
 • щит із зображенням шолома;
 • зображення сови;
 • мечі;
 • символ Акрополя;
 • монета із зображенням колісниці.

Кожен із цих символів має різну вартість, що дає гравцям можливість отримувати винагороду майже з кожного спіна.

Геймплей Wisdom of Athena

Ігровий автомат Wisdom of Athena обов’язково сподобається гемблерам, які надають перевагу слотам зі складною механікою. Він має 6 барабанів і 5 рядів, а також інноваційну систему розблокування комірок. Функція Tumble Wins одразу відкриває верхні позиції барабанів, а щоб гравець міг побачити інші комірки, слід виконати кілька послідовних обертань. Під час них мають утворитися оплачувані комбінації, за яких відбуватиметься поступове відкриття всіх символів.

Однією з основних переваг слота є відсутність фіксованих ліній, тому виплати за виграшні комбінації здійснюються незалежно від місця, у якому вони утворяться. Якщо на барабанах одночасно утворюватимуться декілька оплачуваних ланцюжків, сума буде накопичуватися — перевірити її можна, подивившись вниз екрана.

Для отримання виграшу має випасти комбінація щонайменше з 8 символів. Якщо вона складатиметься з 8-9 знаків, гравець отримає виплату в розмірі від 1х до 5х ставки. Якщо їхня кількість буде більшою, коефіцієнт виплат становитиме від 10х до 50х зробленої ставки. Низькооплачувані іконки ставки мають коефіцієнти від 2,5х до 7,5х, якщо спін дасть понад 15 символів.

Бонусні функції ігрового автомата Wisdom of Athena

Провайдер Pragmatic Play пропонує гемблерам не лише високі коефіцієнти виплат за виграшними комбінаціями. На різних етапах гри їм будуть доступні різноманітні бонуси, за допомогою яких вдасться збільшити розмір грошової винагороди, а також отримати додаткові можливості:

 1. Функція Ante Bet дозволяє включати спеціальну ставку між спінами під час основної гри. Її вартість буде на 25 % вищою, проте вона дасть додаткові scatter-символи.
 2. Grid Unlock — функція, за якої у верхньому ряді ігрового поля вказані цифри 1, 3, 6, 9, 12 і 15, що визначають кількість виграшів для розблокування відповідних комірок. При цьому каскадні виграші продовжуватимуться до моменту, доки на екрані не утворюватимуться оплачувані комбінації.
 3. Множники від х2 до х500 з’являються на будь-якому з барабанів і накопичуються, збільшуючи підсумковий виграш.
 4. Якщо на екрані одночасно випаде щонайменше 4 scatter-символи, гемблер отримає 10 фріспінів. При цьому всі множники та розблоковані комірки зберігатимуться до кінця раунду.

Під час основної гри та бонусних раундів можна отримати х5000 від загальної ставки.

Режим AutoPlay

Унизу на панелі керування розміщена кнопка AutoPlay. Вона дозволяє гемблерам налаштовувати автоматичний режим гри. Щоб скористатися цією функцією, необхідно виконати такі дії:

 1. Визначити розмір ставки.
 2. Установити кількість обертань барабанів.
 3. Натиснути на клавішу AutoPlay, після чого одразу розпочнеться гра.

У цьому разі геймер зможе постійно контролювати ігровий процес, не відволікаючись на те, щоб змінювати налаштування. За необхідності можна в будь-який момент перемикнути автоматичний режим на ручний і навпаки.

Переваги та недоліки слота

Ігровий автомат Wisdom of Athena має декілька переваг перед багатьма слотами цієї тематики. Багато гемблерів, спробувавши грати на ньому, відзначають такі особливості:

 • завдяки системі виплат Scatter Pay вдається отримувати виграші при випадінні спеціальних символів у будь-якому місці ігрового поля;
 • функція Tumble Wins одразу відкриває верхній ряд символів;
 • регулярно з’являються wild-символи з множниками, завдяки яким збільшується сума виграшу;
 • під час раунду з безкоштовними спінами зберігаються всі розблоковані позиції, як і отримані множники;
 • максимальний виграш, який можна отримати на цьому слоті, становить 5000х від розміру зробленої ставки.

Проте, обираючи цей апарат, варто враховувати, що оператор має змогу самостійно змінювати діапазон RTP, тому потрібно обов’язково звертати увагу на цей показник. Таким чином, можна уникнути великих ризиків.

Сьогодні ігровий автомат Wisdom of Athena має невелику популярність серед шанувальників азартних розваг. Проте не варто через це одразу відмовлятися від спроби випробувати удачу на цьому слоті, адже він має захопливий сюжет, а також високий RTP і багато різноманітних бонусів. До того ж можна грати як за реальні гроші, так і безкоштовно, запускаючи апарат у деморежимі.