Ігровий автомат The Dog House

Сподобалася гра? Готові до виграшів та джекпотів?

Ігровий автомат The Dog House був створений популярним провайдером Pragmatic Play. Він швидко став популярним завдяки захопливій тематиці, а також сучасній графіці. Запускаючи його, геймери можуть спостерігати за різними породами собак, які живуть поряд, та отримувати за це гроші.

Які символи є в слоті The Dog House?

При обертаннях барабанів зображення породистих собак і звичайні королівські символи регулярно утворюють виграшні комбінації. Для отримання грошей геймеру потрібно «вибити» від 3 до 5 однакових символів на певній лінії. Кожен зі знаків має свою вартість:

  • Доберман — найбільш оплачуваний символ. Коли на одній лінії випадає 5 таких іконок поспіль, гравець отримує 37,5х від попередньої ставки.
  • Пудель — якщо на барабанах випаде комбінація з 5 символів, на рахунок геймера буде нараховано 25х від ставки.
  • Мопс — цей символ має коефіцієнт 15х від ставки. Для його отримання на одній із ліній ігрового поля має одночасно випасти 5 зображень цієї породи собак.
  • Бігль — такий символ дає 10х від робочої ставки. Для цього на одній ігровій лінії має одночасно з’явитися 5 псів породи бігль.
  • Символи букв і цифр — мають коефіцієнти від 1,25х до 2,5х.

Завдяки високій віддачі майже під час кожного обертання барабанів на ігровому полі утворюються різноманітні виграшні комбінації. Так, загальний розмір винагороди може становити досить велику суму.

Рекомендуємо спробувати пограти в The Dog House демо, яке доступно на початку цієї сторінки, щоб зрозуміти як працюють символи та механіка гри, перед тим як грати на реальні гривні.

Особливості оформлення The Dog House

Гра The Dog House відрізняється непередбачуваністю, яку обов’язково оцінять не лише початківці, але й хайролери, яких уже важко чимось здивувати. Основне поле слота має 5 барабанів із 3 рядами. На них є 20 ліній виплат, тому при обертаннях можливе утворення великої кількості виграшних комбінацій.

Барабани зображені у вигляді казкової собачої будки. Вона розташована на зеленій галявині, відгородженої білим парканом. Особлива атмосфера гри створюється завдяки деталізованому фону: квіти, зелені рослини, гарні будинки. Крім того, провайдер потурбувався і про відповідний музичний супровід: протягом усього процесу лунає приємна мелодія, а при випадінні виграшної комбінації чутно характерний дзвін.

Під час спінів комірки барабанів заповнюються анімованими зображеннями, виконаними в мультиплікаційному стилі. Таке оформлення виглядає досить гармонійно та сприяє створенню гарного настрою. Унизу розміщена панель управління з кнопками для визначення розміру ставки, а також запуску автоматичної гри.

Ліміти ставок і віддача слота

Однією з основних переваг ігрового автомата The Dog House в Україні є досить широка лінія ставок — від 8 до 46,3 гривень. Це дозволяє гемблерам експериментувати з різними стратегіями, не ризикуючи великими сумами. Слот обов’язково потішить підвищеним показником RTP — 96,51 %. Завдяки цьому він має гарну віддачу.

Перед початком гри варто врахувати, що апарат характеризується високою волатильністю. Цей показник вказує на те, що апарат приносить геймерам досить великі виграші, але певні комбінації випадають рідше. Тому він більше підійде тим користувачам, які віддають перевагу розміру прибутку, а не частоті. Потрібно набратися терпіння та дочекатися, коли слот видасть досить велику суму.

The Dog House — ігровий автомат, який оцінять не лише прихильники собак. Крім оригінального візуального оформлення, він характеризується стабільністю та досить високою волатильністю. Підвищений рівень непередбачуваності робить гру цікавим варіантом для кожного.

Бонуси слота The Dog House

Цей ігровий автомат має декілька бонусних функцій, завдяки яким можна отримати х6750 від зробленої ставки:

  1. Wild — цей символ представлений у вигляді собачої будки. Він з’являється лише на 2, 3 і 4 барабанах, замінюючи будь-який із символів, крім бонусного. У такому разі гемблер отримує множник х2 або х3. Якщо одночасно їх буде декілька, значення додаються один до одного.
  2. Функцію Scatter-символу в слоті виконує зображення коштовного каменю у формі собачої лапи. Він може випадати в рядах 1, 3 і 5 барабанів. Після випадіння одночасно трьох скаттерів гравець отримує доступ до додаткового раунду з безкоштовними обертаннями. Кількість фріспінів щоразу визначається за допомогою спеціального барабана — це може бути від 9 до 27 обертань.
  3. Липкий Wild буде доступним, якщо зображення будки випадає під час фріспінів. Його відмінність полягає в тому, що символ залишається на ігровому полі, доки не завершиться бонусний раунд. Отримані таким чином множники застосовуються до всіх виграшів, отриманих за допомогою вайлда.

Під час раунду з безкоштовними обертаннями на барабанах не з’являються спеціальні символи. Через цю особливість механіки слота бонусні функції не можуть автоматично перезапускатися.