Ігровий автомат Sweet Bonanza

Сподобалася гра? Готові до виграшів та джекпотів?

Любите цукерки? Тоді цей слот для вас! Sweet Bonanza — одна з найпопулярніших ігор провайдера Pragmatic Play. Він має класичну фруктову тематику, тому на перший погляд здається, що в ньому мало цікавого. Проте розробник реалізував її досить оригінально, здивувавши повною відсутністю ліній виплат. До того ж гемблерам буде цікаво отримувати виграші за одинакові символи, навіть якщо вони не випадатимуть поспіль.

Символіка ігрового автомата Sweet Bonanza

Комірки барабанів заповнюються символами у вигляді різноманітних льодяників і фруктів. Завдяки якісній анімації вони виглядають дуже яскравими та реалістичними, а солодощі навіть схожі на коштовне каміння. Суть гри полягає в тому, що на ігровому полі має випасти 8 однакових символів, які утворять виграшну комбінацію. При цьому місця, у яких вони з’являються, не мають значення, адже в апараті відсутні стандартні лінії виплат.

Кожен із символів, застосованих в Sweet Bonanza, має певний коефіцієнт:

 • банан — 0,25—2 монети;
 • виноград — 0,4—4 монети;
 • кавун — 0,5, 1 або 5 монет;
 • слива — 0,8—8 монет;
 • яблуко — 1—10 монет;
 • синій льодяник — 1,5, 2 або 12 монет;
 • зелена цукерка — 2, 5, а також 15 монет;
 • фіолетовий льодяник — 2, 5, 10 або 25 монет;
 • червона цукерка — 10, 25 або 50 монет;
 • різноколірна карамель на паличці — 3—100 монет.

Кількість монет залежить від числа символів і комбінації, яку вони утворюють після спіна.

Інтерфейс і геймплей слота

Sweet Bonanza має досить цікавий сюжет і яскраве оформлення. Це віртуальна шоколадна фабрика із солодощами та фруктами. Прихильники азартних розваг обов’язково оцінять різноколірний дизайн, який дозволить відірватися від сірої буденності. Додатково веселу та затишну атмосферу підтримують звуки дзвіночків, які вмикаються при оновленні знаків.

Ігрове поле складається з 6 барабанів, кожен із яких має 5 рядів. При цьому відсутні лінії виплат, тому виграш розраховується залежно від кількості кожного виду символів, які випадають під час обертання. Крім того, має значення цінність іконок.

Бонуси Sweet Bonanza

Обираючи цей слот, шанувальникам азартних розваг потрібно бути готовими до того, що в ньому відсутні звичні бонуси. Проте провайдер Pragmatic Play потурбувався про те, щоб гравці отримали додаткові функції, за допомогою яких можна значно збільшити суму виграшу:

 • функція «Падіння»;
 • ставка «Анте»;
 • Scatter із фріспінами.

Нижче можна ознайомитися з особливостями кожного із запропонованих бонусів. Крім того, граючи в Sweet Bonanza демо на нашому сайті, ви можете безкоштовно розібратися з кожним з ним.

Функція «Падіння»

Коли на барабанах утворюється будь-яка виграшна комбінація, винагорода за неї надходить на рахунок, а ці ланцюжки символів зникають. У результаті інші знаки опускаються вниз, а порожні комірки на ігровому полі заповнюються новими іконками. Ця функція буде зупинена лише після того, як перестануть утворюватися виграшні комбінації. Таким чином, гемблеру не доведеться щоразу вручну запускати обертання барабанів.

Ставка «Анте»

На відміну від інших ігрових апаратів із фруктовою тематикою, Sweet Bonanza має особливу функцію — ставка «Анте». Вона дає можливість гравцю самостійно визначити множник ставки. При цьому слід ураховувати, що поведінка відеослота безпосередньо залежатиме від обраного значення мультиплікатора.

Наприклад, якщо активувати мультиплікатор ставки х20, гемблер отримує шанс придбати фріспіни додатково за 100 загальних ставок. Проте при виборі множника х25 ця можливість буде втрачена, але це дозволить розраховувати на більшу кількість scatter-символів, а також отримання раундів із безкоштовними обертаннями барабанів.

Безкоштовні обертання зі Scatter

На ігровому полі регулярно з’являється scatter — спеціальний символ у вигляді карамелі на паличці. Комбінації з цих знаків дають геймерам різну кількість безкоштовних обертань:

 • якщо на барабанах випадає 3 символи, нараховується 5 фріспінів;
 • випадіння одночасно щонайменше 4 іконок приносить 10 безкоштовних обертань.

Sweet Bonanza має ще одну перевагу — під час конусного раунду з Free Spins активується спеціальний знак «Цукрова бомба». Він може з’явитися в будь-якій комірці одного з 6 барабанів і діятиме, доки не вимкнеться функція «Падіння». При цьому на ньому можна помітити мультиплікатор, який матиме різне значення, — від х2 до х100.

RTP, волатильність та ліміти для Sweet Bonanza Україна

Для того щоб почати грати в Sweet Bonanza, не потрібно мати багато коштів на рахунку, адже розмір мінімальної ставки становить 9,2 гривні, а максимальної — 4613 гривень. Завдяки середньовисокій волатильності ігрового автомата виграшні комбінації випадають на барабанах із різною періодичністю. При цьому сума винагороди може бути як незначною, так і досить великою.

RTP апарата перевищує середній показник, становлячи 96,51%. Це вказує на високий коефіцієнт віддачі, тому гравці можуть використовувати різні стратегії для збільшення шансів на виграш, а також робити великі ставки.

Переваги та недоліки слота

Автомат Sweet Bonanza є одним із найкращих у категорії фруктових слотів. Гемблери можуть відзначити такі переваги:

 • яскраве оформлення;
 • широкий діапазон ставок;
 • високий коефіцієнт віддачі;
 • різноманітні бонуси;
 • режим автоматичної гри;
 • демо версія.

Що стосується недоліків, до них належить лише відсутність джекпоту та ризик-гри, які є в багатьох сучасних апаратах. Проте це жодним чином не впливає на можливість заробітку для геймерів.

Тому, Sweet Bonanza — один із найкращих варіантів для тих, хто шукає казкову атмосферу для гри на реальні гроші. Він не тільки переносить гравців до світу Віллі Вонка, але й пропонує високий RTP і середню волатильність. Тому не слід марно витрачати час, адже фріспіни, каскади та множники чекають на кожного гравця!