Ігровий автомат Queen of Ice

Сподобалася гра? Готові до виграшів та джекпотів?

Шанувальників азартних розваг уже важко здивувати, запропонувавши їм навіть яскраві слоти з деталізованою графікою та певною «родзинкою». Майже щодня відомі в усьому світі провайдери випускають нові ігрові автомати на будь-який смак. У такому разі варто звернути увагу на слот Queen of Ice, який насамперед здивує зимовою тематикою. Крім того, апарат потішить гемблерів технічними характеристиками, які впливають на ігровий процес і розмір винагороди.

Перед початком гри необхідно уважно ознайомитися з особливостями геймплею та запропонованими бонусами. Queen of Ice демо дозволить максимально ефективно використати всі функції, щоб отримати задоволення від гри та грошову винагороду.

RTP і волатильність Queen of Ice

Цей ігровий автомат працює на основі генератора випадкових чисел. Це гарантує чесність результатів обертань барабанів і виключає вірогідність стороннього втручання. Крім того, відеослот має високий коефіцієнт віддачі, адже його RTP дорівнює 95,8 %. Такий показник свідчить про те, що на ньому можна заробити незалежно від розміру зробленої ставки. Завдяки цьому гравці можуть не хвилюватися щодо справедливості гри та використовувати різні стратегії.

Також однією з переваг ігрового апарата є змінна волатильність. Така особливість слота свідчить про те, що на барабанах регулярно випадають різні виграшні комбінації. При цьому вони можуть з’являтися частіше, але приносити незначну винагороду, або рідше, і в таких випадках сума виграшу буде досить великою. Тому апарат буде однаково цікавим і тим гемблерам, які віддають перевагу слотам із частими виплатами, і тим, кого цікавить тільки підсумковий результат.

Особливості інтерфейсу та геймплею

При розробці слоту Queen of Ice провайдер використав сюжет, пов’язаний із полярним краєм. Головним персонажем гри стала амазонка, яка намагається підкорити зимовий ліс. Саме тому на фоні зображені засніжені вершини та білі кучугури. Реалістичності додають сніжинки, які постійно пролітають по екрану, а також спокійна музична мелодія, яка ніби переносить гемблера до казки.

Ігрове поле має схему 5 х 4. В апараті є 25 фіксованих ліній виплат, тому майже при кожному спіні барабанів утворюються виграшні комбінації різної вартості. При цьому мінімальна ставка становить 25 монет на одне обертання, а максимальна — 250 монет. Слот має фіксований джекпот, що означає, що виплата здійснюється лише за найстаршою комбінацією символів.

Queen of Ice досить простий в керуванні. Для цього внизу ігрового поля розміщена невелика панель користувача з кількома кнопками. За їх допомогою можна в кілька клаців визначити розмір ставок, увімкнути автогру або повернути ручне керування, а також перевірити загальний бюджет.

Символіка та особливості гри

Кожен із 5 барабанів Queen of Ice казино має 4 ряди. Під час спінів їхні комірки заповнюються тематичними символами, які відрізняються не лише зображенням, але й вартістю. Комбінації вважаються виграшними, якщо на одній лінії випадає 3, 4 або 5 однакових іконок.

У таблиці розглянуті картинки, які найчастіше випадають на барабанах, а також вказана нагорода за них залежно від кількості символів, що випали одночасно.

Символ 3 знаки 4 знаки 5 знаків
Десять х5 х10 х30
Валет х5 х10 х30
Дама х5 х10 х40
Король х5 х10 х40
Туз х10 х15 х60
Кристал х15 х30 х100
Сова х20 х40 х200
Вовк х30 х120 х600
Ворона х40 х200 х1000

Крім цих картинок, у слоті є і спеціальні символи. Зображення королеви виконує функцію wild. Його завдання полягає в заміні різних зображень і, відповідно, збільшенні кількості та вартості виграшних комбінацій. Він може випадати на будь-якому з барабанів, а також розтягуватися на 4 ряди по вертикалі, формуючи високооплачувані комбінації.

Як scatter у слоті використовується зображення кулі. Коли вона з’являється на ігровому полі, запускається раунд із 10 безкоштовних обертань. Також є ще один спеціальний bonus-символ у вигляді сніжинки — він активує бонусну гру, під час якої можна збільшити загальний виграш від спіна в декілька разів.

Безкоштовна гра в Queen of Ice

Деякі гемблери бояться починати грати на незнайомих відеослотах, адже через незнання його особливостей зростає ризик того, що ставки не принесуть бажаного результату. Спеціально для таких випадків є демоверсія, при виборі якої можна грати безкоштовно. Такий режим дає геймерам декілька можливостей:

  • можна робити необмежену кількість ставок, розмір яких не відрізняється від звичайного режиму;
  • для ставок використовуються спеціальні монети, кількість яких постійно оновлюється;
  • доступні всі бонусні функції;
  • ставки працюють так само, як і під час гри на реальні гроші.

На початку сторінки є демо версія цього автомата, тож ви можете спробувати пограти прямо зараз. Це дуже зручно, якщо не хочете витрачати власні кошти або має наміри спробувати яку-небудь стратегію без ризиків.

Мобільна версія

Провайдер Spinomenal доклав зусиль, щоб ігровий автомат Queen of Ice був максимально зручним для геймерів. Саме тому його можна запускати не лише на комп’ютері, а й на планшеті та смартфоні. Розробник пропонує мобільну версію слота, гарно адаптовану під різні пристрої. Вони відрізняються між собою лише розмірами геймплею. Завдяки цьому користувачі мають змогу насолоджуватися улюбленим апаратом незалежно від місця знаходження.

Queen of Ice — один із найсучасніших ігрових автоматів, який потішить деталізованою графікою, високим коефіцієнтом віддачі, а також різноманітними бонусами. Він має досить просту механіку, тому навіть гемблери-початківці зможуть швидко розібратися в його особливостях і почати грати. Тож, якщо вам хочеться зануритись в зимову казку та виграти реальні гроші – то це саме для вас!