Ігровий автомат Hell Hot

Сподобалася гра? Готові до виграшів та джекпотів?

Багато прихильників азартних ігор віддають перевагу класичним слотам, особливо тим, які підтримують високі ставки. Так, вони дозволяють отримати емоційне задоволення, а також виграти реальні гроші. Щоб переконатися в цьому, можна обрати ігровий автомат Hell Hot, який створила компанія Endorphina. Слот здатний забезпечити гарну винагороду. Щоб переконатися в цьому, достатньо ознайомитися з детальним описом гри та протестувати її в демо режимі на нашому сайті.

Символіка Hell Hot

Символи Hell Hot відповідають тематиці слота — це яскраві фрукти та ягоди. Для отримання виграшу необхідно, щоб на одній лінії випало щонайменше 3 однакові зображення. Комбінація може складатися з 3—5 картинок — від їхньої кількості залежить, скільки монет надійде на рахунок гемблера.

Символ 3 знаки 4 знаки 5 знаки
Вишня 10 20 100
Лимон 10 20 100
Слива 10 20 100
Виноград 20 40 200
Кавун 20 40 200
Сімка 20 80 400

Крім того, в ігровому автоматі є спеціальні символи wild і scatter, комбінації з яких теж оплачуються. Так, при випадінні на барабанах 3, 4 або 5 wild-іконок гравець отримує на свій рахунок 40, 400 і 1000 монет відповідно. Також він може замінити будь-яке інше зображення, за винятком скатера. Цей знак завжди випадає серіями, покриваючи барабан частково або повністю.

Найбільшу винагороду можна отримати, якщо на екрані з’явиться scatter. Коли гемблер зробить ставку вартістю в 1 монету, і при цьому обертання барабанів дасть 3, 4 або 5 символів, розмір виплати становитиме 500, 2000 і 5000 монет відповідно.

Ризик-гра в Hell Hot

З бонусних функцій в ігровому автоматі Hell Hot є лише ризик-гра, яка дає кожному гравцеві змогу подвоїти суму виграшу від останньої ставки. Для участі в ній не потрібно виконувати спеціальні дії, адже інструкція є досить простою:

  1. Після успішного спіна в основній грі на екрані геймера з’являється нове вікно.
  2. На полі зображено чотири закриті карти. Завдання полягає в тому, щоб вибрати одну із запропонованих карток.
  3. Вона має бути старшою від карти дилера — у цьому разі сума останнього виграшу буде автоматично збільшена вдвічі.
  4. Якщо карта дилера виявиться старшою, виграш буде анульовано. Одразу після цього раунд закінчиться.
  5. Якщо карта, яку обере гравець, буде рівною карті дилера, оголосять про нічию. Відповідно, розмір виграшу не зміниться. Він може ще раз спробувати удачу або залишити ризик-гру, натиснувши на іконку «Забрати».

Геймер не зобов’язаний брати участь у цій грі щоразу, коли вона пропонуватиметься слотом. Це дуже зручно, адже гравці, які хочуть «полоскотати» собі нерви, мають змогу постійно ризикувати, а користувачам, що бажають просто спокійно зіграти на апараті, дозволено пропустити такий етап і повернутися на основний екран.

Цей слот обов’язково сподобається гемблерам, які полюбляють класику. Попри простий функціонал, слот дозволяє робити високі ставки та розраховувати на досить великі виграші. Головне — розібратися з особливостями роботи апарата та за необхідності запустити декілька разів Hell Hot демо, щоб оцінити всі переваги, не ризикуючи своїми коштами.

Дизайн інтерфейсу ігрового автомата

Ігровий апарат Hell Hot від провайдера Endorphina є результатом використання новітніх технологій. Завдяки особливому підходу, який компанія використала для його розробки, гравці можуть отримати багато задоволення від плавної анімації, а також деталізованої, яскравої графіки. До того ж провайдер підібрав відповідну музику з оригінальними звуковими ефектами.

Основний екран апарата оформлений у яскраво-червоних і коричневих кольорах. Це викликає в гемблерів більше емоцій, посилюючи ефект очікування. Одразу після запуску перед гравцем відкривається вікно з великим зображенням вогняної сімки, оточеної фруктами, і назвою слота. На цьому етапі необхідно обрати режим гри, щоб мати можливість робити ставки на реальні гроші або безкоштовно.

Далі геймер отримує доступ до ігрового поля. Воно розташоване по центру екрана та виділене рамкою з полум’я. На ньому є 5 барабанів із 4 рядами, які заповнюють різноманітні фрукти та ягоди, а також знак 7. У слоті передбачено 100 ліній виплат, завдяки чому досить часто при одному обертанні можна отримати декілька виграшних комбінацій.

Унизу містяться кнопки — за їх допомогою вдається легко керувати всіма опціями апарата:

  • кількість фіксованих ліній;
  • вартість ставки;
  • баланс;
  • Turbo;
  • Auto.

Унизу з правого боку розташована велика кнопка для запуску спінів. Такий дизайн ігрового поля дозволяє швидко виконувати відповідні дії та не відриватися від основної гри.