Ігровий автомат Fire Joker

Сподобалася гра? Готові до виграшів та джекпотів?

Прихильникам класичних слотів варто звернути увагу на ігровий автомат Fire Joker. При його створенні провайдер Play’n GO гармонійно скомбінував декілька тематичних ідей, детально продумав дизайн, а також додав до нього різноманітні бонусні функції. На цьому слоті можна грати як на реальні гроші, так і безкоштовно в демо режимі. Тому в кожного геймера є можливість одразу випробувати удачу, використовуючи власні кошти, або потренуватися без яких-небудь ризиків на нашому сайті.

Слот Fire Joker відрізняється від багатьох класичних ігрових автоматів яскравим дизайном, високою віддачею, а також наявністю різноманітних бонусів. Його часто обирають не лише початківці, але й досвідчені геймери, які надають перевагу стабільній грі.

Дизайн та геймплей Fire Joker

Fire Joker має класичне ігрове поле 3х3 і 5 фіксованих ліній виплат з яскравим оформленням у червоно-золотих відтінках. Цей дизайн додатково створює відчуття ейфорії та святкового настрою.

При запуску ігрового автомата на екрані з’являється зображення вогняного Джокера. Після цього відкривається поле, яке має оранжевий фон і виділене рамкою золотого кольору. На перший погляд його оформлення досить просте, але одразу після утворення виграшної комбінації на ньому вмикаються язики полум’я, що викликає приємне хвилювання.

Для запуску слота необхідно натиснути на значок «Spin». Крім того, можна скористатися функцією автоматичного запуску, для якої призначена спеціальна кнопка. Це дасть геймеру можливість спостерігати за процесом без постійної участі в ньому. Для налаштування розміру ставки необхідно натиснути на кнопку Bet, що розміщена в нижній частині екрана. Дуже зручно, що змінювати суму можна під час гри, перемикаючись між відповідними віконцями.

Які символи використовуються у Fire Joker?

Класичний автомат Fire Joker видає виграш лише в тих випадках, коли на ігровому полі випадає комбінація з 3 відповідних символів. Комірки барабанів заповнюються найрізноманітнішими зображеннями, які відрізняються коефіцієнтом виплат:

  • джокер — виконує функцію wild-символу та дає 80 монет;
  • червона 7 — приносить 25 монет;
  • зірка — дає 20 монет за виграшну комбінацію;
  • БАР — приносить 15 монет;
  • злив — збільшує рахунок на 7 монет;
  • виноград — дає 5 монет;
  • лимон — комбінація з цих символів приносить 5 монет;
  • вишні — приносить 4 монети за кожну комбінацію;
  • Х — дає 2 монети.

Wild може замінити на ігровому полі будь-який з інших символів. Це значно збільшує кількість виграшних комбінацій і, відповідно, частоту виплат.

Бонусні опції ігрового автомата

Від відеослота Fire Joker геймерам не доводиться чекати на велике різноманіття бонусних функцій. У ньому не передбачені безкоштовні обертання або ризик-гра, які характерні для більшості сучасних ігрових автоматів. Проте й він має, чим потішити гравців.
Перед початком гри на слоті необхідно уважно ознайомитися з умовами використання бонусних функцій. Це дозволить отримати не лише емоційне задоволення, але й фінансову винагороду. До того ж можна спочатку зіграти кілька разів в демо, щоб вивчити особливості апарата, не ризикуючи власними грошима.

Wild у вигляді джокера

Спеціальний символ, який приносить гравцеві найбільші виграші. Крім того, він виконує функцію дикого символу — регулярно заміняє будь-який із них на барабанах. Завдяки цьому збільшується кількість виграшних комбінацій.

Колесо фортуни

Одна з додаткових опцій слота. Геймер має змогу скористатися шансом збільшити виграш у декілька разів, якщо все ігрове поле буде заповнене однаковими символами, включаючи джокери. У такому разі відкривається колесо з множниками. Завдання гравця полягає в тому, щоб запустити його: на число, яке випаде в результаті спіна, і буде помножений виграш, отриманий під час попереднього обертання.

Респіни

Нараховуються гравцеві, якщо випадає два однакові символи поспіль, і вони стають «липкими». Вважається, що вони «приклеюються» один до одного. При цьому два барабани не рухатимуться, а третій автоматично виконає фріспін. Таким чином, геймер отримує додатковий шанс на те, що випаде виграшна комбінація.

Джекпот у Fire Joker

Провайдер Play’n GO заявляє, що максимальний виграш на ігровому автоматі Fire Joker становить понад 3,7 мільйона гривень. У зв’язку з тим, що слот має невелике різноманіття бонусів, геймеру потрібно максимально використати всі запропоновані можливості. Апарат характеризується високим відсотком віддачі, тому багато хто з користувачів робить досить високі ставки.

Якщо всі комірки барабанів одночасно будуть заповнені wild-символами, гравець отримає можливість обертати колесо фортуни Wheel of Multipliers. Якщо йому пощастить, випаде множник 10х. Таким чином, можна отримати виграш, який у 800 разів перевищуватиме розмір ставки, зробленої на попередній спін.

Fire Joker — RTP і волатильність

Ігровий автомат має велику популярність не лише завдяки яскравому геймплею та різним бонусам. Насамперед він має високу віддачу — його RTP становить 96,15 %, що значно перевищує середній показник. Також у нього середня волатильність, через що слот регулярно видає виграшні комбінації. Якщо вони утворюються одразу на кількох лініях, усі винагороди плюсуються та після закінчення раунду нараховуються гравцеві.

Обираючи слот Fire Joker, гемблери можуть бути впевненими, що цікаво проведуть час і матимуть змогу отримати виграш. Головне — попередньо ознайомитися з особливостями ігрового автомата та його бонусними функціями. Це дозволить ефективно використати всі його переваги, а також збільшити шанс на те, що ставка буде вдалою.