Ігровий автомат Book of Dead

Сподобалася гра? Готові до виграшів та джекпотів?

Ігровий автомат Book of Dead був створений провайдером Play’n GO у 2016 році. Він присвячений тематиці Стародавнього Єгипту та пропонує гемблерам поринути в історію античної цивілізації, відкрити її таємниці. Для цього необхідно лише обертати барабани та збирати виграшні комбінації. Слот має досить високу віддачу та різноманітні бонуси, що гарантує захопливий ігровий процес кожному прихильнику азартних розваг.

Перед початком гри варто ознайомитися з особливостями ігрового автомата в демо Book of Dead на нашому сайті, щоб завчасно визначитися зі стратегією та максимально ефективно використати всі запропоновані бонуси та додаткові функції.

Особливості геймплею

Як і в кожному слоті, у Book of Dead гравців цікавлять переважно високооплачувані символи, роль яких відіграють зображення єгипетських богів. Кожна з цих іконок має власну вартість. Також слід урахувати, що на розмір виплат впливає ще й кількість однакових знаків, які випадають на одній лінії. Сума виграшів, нарахованих за такі символи, може становити від 5х до 5000х від зробленої ставки.

Крім того, в ігровому автоматі є і класичні символи — A, K, Q, J і 10. Вони оплачуються за значно нижчими коефіцієнтами — від 5х до 40х від суми, поставленої на спін. Проте комбінації з 2 і більше таких іконок на одній лінії також можуть принести гарний прибуток.

Якщо геймер планує грати на реальні гроші, насамперед йому необхідно визначитися з розміром ставки. Для цього слід скористатися кнопками, розташованими на панелі користувача. Залежно від бажання та обраної стратегії можна змінювати вартість однієї монети в діапазоні 0,01-1. Також гравець має можливість обирати кількість монет — від 1 до 5.

Лінії виплат Book of Dead

Маючи ігрове поле 5 х 3, слот Book of Dead пропонує користувачам 10 ліній виплат. Завдяки цій характеристиці можна бути впевненим у тому, що досить часто при обертаннях барабанів утворюватимуться різноманітні виграшні комбінації. Щоб отримати винагороду, потрібно «піймати» щонайменше два однакові символи на одній із ліній.

На особливу увагу заслуговує символ із зображенням дослідника Річа Вайлда, адже він є найбільш оплачуваним у грі. До того ж, якщо на одній лінії випаде одночасно 5 таких іконок, геймер має змогу отримати виграш, у 5000 разів більший за розмір ставки, зробленої на цей спін.

Тематика та графіка слота

Гра Book of Dead — ідеальний варіант для тих, хто полюбляє все, що пов’язане зі Стародавнім Єгиптом і загубленими цивілізаціями. Його дизайн повністю відповідає обраній тематиці. Щоб переконатися в цьому, варто лише поглянути на оформлення — на задньому фоні зображений красивий античний храм. Крім того, кожен з елементів також ідеально вписується в сюжет: фараони, скарабеї, орел Гор та інші деталі.

Усі 5 барабанів із 3 рядами розташовані в центрі. Вони забарвлені в темніший за фон колір, тому геймеру легко сконцентрувати свою увагу саме на ньому. Одразу під ігровим полем розташована панель користувача. На ній зібрані всі кнопки для налаштування гри та визначення розміру ставок.

Додатково провайдер Play’n GO підібрав надзвичайний саундтрек. Він відповідає захопливій пригодницькій тематиці, тому гемблери, які мають досвід гри на цьому апараті, рекомендують завжди грати з увімкненим звуком. Саме це дозволить максимально поринути в атмосферу та відчути себе повноцінним учасником процесу пошуку скарбів.

Бонуси в Book of Dead

Обираючи цей слот, геймери не зможуть не оцінити різноманіття бонусів, які провайдер пропонує саме в цій грі. Допомогти збільшити виграш, у тому числі й на чималу суму, можуть такі опції:

  • Wild — спеціальний символ, функцію якого виконує зображення книги. Під час обертань барабанів він рандомно випадає в будь-якому місці ігрового поля, замінюючи різні іконки. Завдяки цьому збільшується кількість виграшних комбінацій і число однакових символів у них.
  • Scatter — це також зображення книги, але для активації бонуса на лінії мають випасти одночасно 3 символи. Така комбінація приносить free spins. 4-5 знаків збільшує ставку за коефіцієнтом від 2х до 200х.
  • Символ, що розширюється, обирається в рандомному порядку під час фріспінів. Його особливість полягає в тому, що він розширюється на весь барабан і значно збільшує виграш.

Крім того, ігровий автомат має функцію автогри, яка дозволяє геймеру не витрачати час на натискання кнопок. Щоб скористатися нею, необхідно виставити бажану кількість обертань і вказати розмір ставки, а потім натиснути на значок Auto Play. Це можна зробити на будь-якому етапі гри, як і повернутися до ручного запуску спінів. Ця опція доступна навіть коли будете грати безкоштовно в Book of Dead із демо.

Розміри ставок, волатильність і RTP

Однією з основних переваг Book of Dead казино є широкий діапазон ставок — від 1 до 4613 грн. Це дозволяє гемблерам грати навіть за обмеженого бюджету, а також використовувати різні стратегії з метою збільшення виграшу. До того ж слот має RTP, який значно перевищує середній показник і становить 96,21 %. Тому користувачі можуть бути впевненими, що отримають грошову винагороду.

Що стосується волатильності, у цього ігрового автомата вона дуже висока. Така особливість свідчить про те, що він приносить досить великі виграші, але відповідні комбінації символів утворюються не так часто, як на апаратах із низькою волатильністю. У зв’язку з цим слот краще підійде геймерам, для яких важливий підсумковий результат, а не частота отримання винагороди.

Бук оф Дед успішно конкурує із сучасними «книжковими» онлайн слотами. Попри те, що провайдер використав звичні символи, цей апарат відрізняється гарною графікою, а також оригінальною механікою. Кожному гемблеру слід випробувати свою удачу на цьому слоті, роблячи ставки на реальні гроші або граючи безкоштовно.