Ігровий автомат Big Bass Bonanza

Сподобалася гра? Готові до виграшів та джекпотів?

Гемблери, які хочуть поєднати своє захоплення азартними іграми та підводним світом, можуть обрати слот Big Bass Bonanza, який створив провайдер Pragmatic Play. Це яскравий апарат із захопливим сюжетом — він сподобається не лише прихильникам досить простих ігор, але й тим, хто перебуває у постійному пошуку цікавих розваг із різноманітними бонусами. Необхідно тільки запустити гру на гроші або пограти в Big Bass Bonanza демо, щоб зануритися на дно моря та розпочати збір скарбів.

Геймплей слота

Ігрове поле Big Bass Bonanza має просту схему 5 х 3. За кожного обертання барабанів комірки заповнюються високооплачуваними символами, а також картинками, які мають меншу вартість. До першої категорії належать такі:

  • поплавець;
  • риба;
  • скринька зі снастями для риболовлі;
  • вудочка;
  • муха.

Роблячи високі ставки, за допомогою комбінацій із вищевказаних символів гемблер має змогу збільшити свій бюджет на 250000-50000 монет. Крім того, додатково на рахунок користувача можуть надходити гроші за утворення ланцюжків із низькооплачуваних знаків — A, K, Q, J и 10. У цьому разі сума залежатиме від кількості однакових зображень на одній лінії — у середньому вона становить 125000-2500 монет.

Звичайно, що для отримання великого виграшу необхідно зробити високу ставку. Її розмір визначається геймером одразу після запуску слота за допомогою кнопки, яка розташована під ігровим полем. Згідно з технічними характеристиками Big Bass Bonanza, ставка має бути в діапазоні від 0,1 до 250 монет.

Лінії виплат Big Bass Bonanza

На перший погляд може здатися, що 10 ліній виплат, які має цей апарат, недостатньо. Проте при схемі поля 5 х 3 цієї кількості вистачає, щоб за кожного спіна барабанів утворювалися виграшні комбінації різної вартості. Гроші будуть нараховані лише в тому разі, якщо на одній із фіксованих ліній виплат випаде одночасно щонайменше 3 однакові символи.

Особливості дизайну онлайн гри

При створенні слота Big Bass Bonanza провайдер Pragmatic Play обрав морську тематику та зробив відповідну колірну гаму. Саме тому і ігрове поле, і задній фон екрана оформлені в синіх відтінках. Крім того, на моніторі можна побачити зображення водоростей і хвиль, що дозволяє ще більше зануритися в казкову атмосферу й відчути себе повноцінним учасником підводного світу.

Апарат має якісну графіку. Ігрове поле розташоване в центрі екрана. Барабані розділені між собою ланцюгами повітряних пузирів, які гармонійно вписуються в загальний дизайн. Вони заповнюються яскравими символами, збирання яких приносить геймеру непогану винагороду.

Бонуси в Big Bass Bonanza

Слот Big Bass Bonanza — це захоплива базова гра, яка тішить гемблерів яскравим дизайном, а також різноманітними бонусними функціями. Завдяки їм кожен із гравців має шанс отримати максимальний виграш. Активація бонусів відбувається завдяки спеціальним символам:

  1. Wild — це зображення рибалки. Він може з’явитися в будь-якому місці ігрового поля, замінюючи інші символи, за винятком scatter. Таким чином, збільшується кількість виграшних комбінацій і знаків, з яких вони формуються. Усі іконки wild накопичуються в шкалі досягнень, сприяючи збільшенню коефіцієнта виплат.
  2. Щоразу, коли на екрані з’являється 4-й символ wild, гравець отримуватиме по 10 безкоштовних спінів із множником до 10х для зробленої ставки.
  3. Scatter представлений у відеослоті у вигляді риби. Цей символ не пов’язаний із фіксованими лініями виплат. Коли на екрані одночасно випадає щонайменше 3 такі іконки, гемблер отримує 20 фріспінів.
  4. Спеціальний грошовий символ — ще один із бонусів слота. Він з’являється в кожному з раундів і завжди має випадкове значення. Саме таку суму гравець зможе отримати під час бонус-гри.

У Big Bass Bonanza допускаються три перезапуски безкоштовних спінів. При цьому з кожним разом множник зростатиме — х2, х3 і х10. Завдяки цим бонусам геймери можуть значно збільшити розмір виграшу. Максимальна сума становить х2100 від зробленої ставки.

Big Bass Bonanza: надійність і гарантовані виплати

Обираючи цей ігровий автомат, користувачі можуть бути впевненими в правдивому результаті спінів. Big Bass Bonanza працює завдяки надійному генератору випадкових чисел. Так, ані гравець, ані будь-які треті особи, не мають змоги впливати на те, які саме символи випадатимуть на барабанах.

Також слід урахувати, що RTP становить 95,67 %. Проте оператор може підвищити коефіцієнт віддачі до 96,71 %. У цьому разі збільшується кількість виграшних комбінацій, які мають вищу вартість, тому при виборі слота необхідно обов’язково звертати увагу на цей показник.

Велика популярність ігрового апарата з морською тематикою пояснюється і середньовисокою волатильністю. За такого налаштування виграшні комбінації випадатимуть на лініях виплат із різною частотою. Вони можуть бути як маленькими, так і досить великими. Завдяки цьому слот цікавий для більшості гравців.

Яскравий ігровий автомат Big Bass Bonanza має деталізовану графіку та багато бонусів. Це гарантує гемблерам захопливий відпочинок і можливість отримати грошову винагороду. Тому не слід відкладати гру на слоті — необхідно тільки ознайомитися з особливостями його роботи та за бажанням потренуватися робити ставки в демо, щоб отримувати від процесу лише позитивні емоції.