Ігровий автомат 777 Hot Deluxe

Сподобалася гра? Готові до виграшів та джекпотів?

Восени 2018 року один із найпопулярніших провайдерів азартних розваг Wazdan випустив новий ігровий автомат 777 Hot Deluxe. У ньому класична фруктова тематика вдало поєднується з більш сучасною механікою та яскравою графікою. До того ж слот потішить високою віддачею, тому досвідчені гемблери радять не відмовлятися від перевірки своєї удачі на цьому апараті.

Ігровий апарат 777 Hot Deluxe може подарувати емоційне задоволення від процесу та бажане відчуття азарту. Також він має декілька бонусних функцій, завдяки чому гемблери можуть розраховувати на непоганий виграш.

Трохи про дизайн

Створюючи 777 Hot Deluxe, Wazdan віддали перевагу оранжево-коричневим відтінкам. Ця колірна палітра відповідає мотивам Дикого Заходу. Одразу після запуску слота на екрані з’являється дівчина, одягнена в ковбойському стилі. Потім відкривається основне ігрове поле, на задньому фоні якого можна побачити зображення пустелі.

Особливий настрій гемблеру створить відповідний звуковий супровід. У найбільш відповідальні моменти музика посилюється, викликаючи в гравця мурахи по шкірі. Завдяки цьому відчуття азарту від очікування значно зростає.

Особливості автомата 777 Hot Deluxe

Велику популярність ігрового апарата 777 Hot Deluxe можна пояснити насамперед широким діапазоном ставок — від 4,6 до 4613 гривень. Завдяки такій особливості геймери можуть використовувати різноманітні стратегії навіть за невеликого бюджету. До того ж це сприяє зниженню ризиків великих фінансових витрат.

Ще однією значною перевагою відеослота є те, що його RTP значно перевищує середній показник віддачі та становить 96,47%. Ця характеристика свідчить про те, що під час обертань досить часто утворюються різні виграшні комбінації. І навіть за відсутності спеціальних символів загальна сума прибутку відповідатиме очікуванням гравця.

На особливу увагу заслуговує і перемінна волатильність 777 Hot Deluxe. У різний час вона змінюється від низької до високої. Саме через це під час спінів чергуються періоди, коли виграші випадають порівняно часто, але мають невеликий розмір, з інтервалами, під час яких слот дає великі винагороди, проте значно рідше. Таким чином, ігровий автомат буде цікавим і геймерам, які прагнуть великих виграшів, і тим, для кого важливіша частота виплат.

Геймплей слота 777 Hot Deluxe

777 Hot Deluxe — апарат, який відрізняється простою механікою. Його ігрове поле складається з 3 барабанів. Вони зображені у вигляді розділених шматків кори дерева. Кожен із них має по три ряди, на яких під час спінів з’являються зображення різноманітних фруктів, дзвіночки та сімки. Усі символи відрізняються коефіцієнтами виплат.

Унизу міститься панель управління, на якій розташовані всі необхідні для налаштування гри кнопки:

 • кількість ліній — 5;
 • кількість монет;
 • вартість ставки;
 • автогра;
 • Max Bet;
 • баланс;
 • виграш.

Таке оформлення просте та інтуїтивно зрозуміле. Так, навіть ті гравці, які обрали гру вперше, зможуть одразу робити ставки та запускати барабани, не витрачаючи багато часу на ознайомлення з функціоналом слота.

Як працює автогра?

Провайдер Wazdan намагався зробити слот максимально зручним для користувачів, тому в 777 Hot Deluxe є кнопка для автогри. Вона міститься внизу екрана та надає гемблерам можливість не відриватися від подій на екрані на ручне керування ігровим процесом. Для цього необхідно спочатку визначитися з розміром ставок, а також кількістю обертань барабанів і вказати їх, скориставшись відповідними кнопками на панелі. Потім слід натиснути на AutoPlay, і гра буде запущена автоматично. Перемикатися між автоматичним і ручним методами керування можна в будь-який момент.

Демо 777 Hot Deluxe

Обираючи ігровий автомат Hot 777, гемблери мають змогу грати не лише на гроші, але й безкоштовно. Для цього необхідно одразу після запуску слота натиснути на кнопку «Демо». Такий режим відрізняється від основного тим, що замість власних коштів для ставок використовуються спеціальні монети.

Цей варіант буде зручним у таких випадках:

 • коли гравець має недостатньо коштів на рахунку або не хоче грати на гроші;
 • якщо гемблер хоче ознайомитися з геймплеєм і функціоналом слота;
 • для вибору найбільш ефективної стратегії — у такому разі гравець уникає фінансових ризиків.

У деморежимі гравці можуть робити необмежену кількість ставок, адже запас монет регулярно поновлюється. Також їм доступні всі налаштування та функції, тому результат нічим не відрізнятиметься від звичайного процесу.

Попри те, що 777 Hot Deluxe має класичну тематику та досить простий функціонал, цей слот має велику популярність. Часто його обирають прихильники апаратів із простою механікою та високою віддачею. Шанувальники азартних розваг обов’язково оцінять його непередбачуваність, а також бонусну гру.

Бонуси та додаткові функції

777 Hot Deluxe — апарат, який має мінімальну кількість бонусних функцій. Через це він може здатися непривабливим для багатьох гемблерів. Проте провайдер додав до слота дві опції, завдяки яким можна отримати великий виграш:

 1. Бонусна гра. Вона ведеться протягом основної гри. Коли на барабанах з’являється символ Hot 7, він автоматично йде в кобуру, розміщену праворуч від ігрового поля. Коли вона буде повністю заповнена — необхідно зібрати 11 знаків, геймер отримає 10 фріспінів.
 2. Gamble. Додаткова гра, яка відкривається в новому вікні після завершення кожного раунду. Суть цієї функції полягає в тому, що гравець має вгадати, у якому з мішків захований значок шерифа. Якщо йому це вдасться, загальна сума буде збільшена вдвічі.

Ці бонуси компенсують відсутність у грі спеціальних символів і фріспінів. Так, використавши всі запропоновані в слоті функції, можна отримати до х20 000 від загальної ставки.